Старт нового потоку GRASP & GoF Design patterns - 1 червня 2023 року!
Дізнатися більше

C# NEXT курс для досвідчених розробників

Online
7 днів тестового періоду
Менторинг
Безкоштовна заморозка

C# Next – це наступна сходинка знайомства з мовою C#. Ця мова продовжує розвиватися, і навіть досвідчені розробники можуть не встигати знайомитись з оновленнями і застосовувати їх в роботі. Якщо ви вже працюєте розробником C#, але відчуваєте необхідність покращити скіл, цей курс для вас.
Курс проходить онлайн в форматі менторінга: ментор дає вам завдання, контролює їх виконання та допомагає вирішити складні питання. Тривалість курсу залежить від індивідуальної швидкості навчання.

Про курс

Програма курсу C# NEXT

В цьому завданні ми познайомимось з основами веб розробки і напишемо MVP версію нашої програми. З кожним наступним завданням наша програма буде набувати нового функціоналу і ставати схожою на завершений продукт.

В цьому завданні ми навчимося розбивати програму на дрібніші незалежні частини та налаштуємо комунікацію між ними. Мікросервісна архітектура є однією з найпопулярніших архітектур на даний момент, завдання допоможе вам зрозуміти, як краще ділити систему на мікросервіси та коли використовувати даний підхід.

Не реляційні бази даних дуже зручний спосіб коли нам потрібно зберігати інформацію яка не завжди відповідає прописаному стандарту або нам потрібно мати дуже швидкий доступ до даних. Тут ви і навчитесь як працювати з не реляційними базами даних і які переваги і недоліки в них є.

Після того як мікросервіси набули великої популярності стало складно запускати проект на локальній машині. Для вирішення цієї проблеми було створено контейнери. Також контейнери допомагають створити середовище схоже до продакшину на локальній машині.

Жодна система не обходиться без авторизації для користувачів і наша не виняток. В цьому завданні ми додамо авторизацію до системи дізнаємось як працюють токени і які вони бувають. Навчитесь налаштовувати свій процес авторизації та автентифікації користувача.

Прямий виклик іншого сервісу є доволі легким і зручним способом комунікації між сервісами, але він не завжди потрібний інколи нам достатньо повідомити когось про зміни і не чекати на відповідь від системи. А що робити якщо приймач повідомлення виключений, тоді ми повністю блокуємо виконання завдання навіть якщо нам не потрібно негайної відповіді з іншої сторони. Тут нам на допомогу прийдуть події, в яких вже реалізовано і відправка без очікування і спроба повторного виконання у випадку провалу першої.

Після того як функціонал розробили задачу потрібно пропустити через наступні кроки перш ніж цей функціонал побачить кінцевий користувач. Для того щоб зменшити навантаження на розробника створюються CI/CD скрипти, які автоматично білдять отриманий результат, запускають різноманітні тести (Unit, Integration, Automation, Linting Tool, Security) після чого заливають результат в потрібне середовище.

В даному завданні ви навчитесь розробляти крос платформні застосунки, які можна буде запускати як на вашому комп’ютері так і на телефоні.

Необхідні навички для навчання на курсі
 • Від 1го року досвіду роботи на комерційному проекті з використанням C#
 • Можливість написати простий веб сайт з CRUD операціями
 • Знання англ. мови на рівні читання технічної документації
Ранній рівень підготовки? Спробуйте  C#/.NET Mentoring

Швидкість проходження курсу залежить від вас. Швидше вчитесь – менше платите.

Online

Менторинг

Як відбувається навчання?

Реєстрація на курс

Реєструєшся на курс

Відповіді на запитання

З тобою зв’язується співробітник і відповідає на всі твої питання

Нульова задача

Отримуєш “Нульову задачу” – для визначення чи підійде тобі курс для досвідчених програмістів

Ментор

Тебе розподіляють до ментора, і ти отримуєш перше завдання

Матеріал

Вивчаєш матеріал і робиш перше завдання

Відгук про роботу

Отримуєш відгук від ментора, фінішуєш завдання і переходиш до наступного

Докладніше
Автор і ментор курсу
Андрій Винничук
Full stack Software Developer
Винничук Андрій Романович - Ментор напряму C#/.Net

Починав працювати як windows desktop developer на WinForms. Пізніше спробував себе у Web-розробці з використанням ASP.NET MVC 3. Декілька років досвіду з WPF і повернувся до backend з ростом до Fullstack на ASP.NET Core + Angular.

Сертифікат про закінчення

Сертифікат про закінчення

Після закінчення курсу ми видамо вам сертифікат, що свідчить про успішне завершення програми менторингу і підтверджує вашу кваліфікацію з обраного предмету.

Записатися на курс

Зверніть увагу!
Ми не співпрацюємо з резидентами РФ та РБ!

  Надсилаючи повідомлення, я погоджуюсь з офертою.

  Курс С# Next для досвідчених розробників

  Мова C# існує з 1999 року. За цей час вона зазнала багатьох змін. Деякий час вона втрачала позиції, і здавалося, що скоро її взагалі вже не використовуватимуть. Але останні рокі С# зазнає нового піку популярності. В 2021 році вийшла найбільш стабільна з останніх версія C# 10.0.

  C# — нативна мова екосистеми Microsoft, вона широко використовується для численних проектів MS, в тому числі платформи .Net. Популярний двигун для ігор Unity використовує C# як скриптову мову. Так що попит на досвідчених розробників C# є стабільно високим.

  На нашому курсі розробники дізнаються, як C# використовують в сучасних програмних рішеннях. В плані курсу – розробка для web та кросплатформенна розробка на C#, створення мікросервісів, та як при цьому працює контейнеризація. Студенти курсу дізнаються, як з мовою С# можна втілювати в життя принципи CI\CD, тобто безперервної розробки та інтеграції. Також у програмі курсу буде розглядатися робота з нереляційними базами даних та інші сучасні виклики, які постають перед розробниками програмного забезпечення.

  Переваги менторінгу на курсі C# для досвідчених розробників

  З багатьма курсами з розробки ПЗ різними мовами існує така проблема: теоретичні знання відірвані від реальності. Тому після таких курсів розробник стикається з реальними робочими ситуаціями і не розуміє, що робити.

  Навчання з ментором має дві основні переваги порівняно з іншими курсами. По-перше, ментор – це досвідчений спеціаліст, який складає курс відповідно реальним задачам в IT-компаніях. По-друге, ментор має практичний досвід вирішення таких задач і може навчити цьому інших.

  Ментор курсу C# Next Андрій Винничук наразі працює на позиції Tech Lead, а його загальний досвід в IT вже більше 10 років. Він готовий ділитися знаннями і йти до нових вершин разом із студентами.